3-kanałowe EKG CARDIO E3

Niedrogie i wszechstronne 3-kanałowe EKG CARDIO E3 oferuje szeroką gamę innowacyjnych rozwiązań do diagnostycznego zapisu EKG.

Cena wynosi: 8300,00 zł

EKG jest zwykle używany jako podstawowy test na nowych pacjentach lub ludziach z objawami chorób serca. W standardowym 12-odprowadzeniowym EKG cztery elektrody umieszcza się na kończynach pacjenta, a sześć elektrod umieszcza się na klatce piersiowej. Całkowity rozmiar potencjału elektrycznego serca jest następnie mierzony pod dwunastoma różnymi kątami i rejestrowany w określonym przedziale czasu. W ten sposób rejestruje się całkowity rozmiar i kierunek depolaryzacji elektrycznej serca w dowolnym momencie cyklu serca. EKG jest nieinwazyjne, bezbolesne i szybkie - uważane jest za jeden z najbezpieczniejszych sposobów oceny ryzyka chorób serca.

Cechy i zalety

Główne funkcje CARDIO E3

Standardowy 12-odprowadzeniowy elektrokardiogram, znany również jako EKG, jest jednym ze standardowych testów stosowanych do pomiaru aktywności elektrycznej mięśnia sercowego. Jest nieinwazyjny, bezbolesny i szybki (zwykle zajmuje tylko pięć do dziesięciu minut), a także dostarcza informacji o uszkodzeniu mięśnia sercowego, rodzajach arytmii (nieprawidłowy rytm serca) i oznakach zawału serca. Uważany jest za jeden z najlepszych sposobów oceny ryzyka chorób serca. Podczas gdy przeciętny człowiek nie musi często przechodzić tego zabiegu, osoby palące, z wysokim poziomem cholesterolu lub z chorobami serca w rodzinie powinny przedyskutować z lekarzem, jak często powinny być badane.

Wydajny i zorientowany na użytkownika projekt

CARDIO E3 posiada 7-calowy kolorowy wyświetlacz TFT LCD (800X480) i klawiaturę alfanumeryczną. Uchwyt do przenoszenia zapewnia mobilność i pozwala zabrać monitor tam, gdzie go potrzebujesz. Papier do zapisu ma szerokość 80 mm, czytelnie wydrukowane raporty zawierają dane z pomiarów EKG, identyfikator pacjenta, płeć, wiek itp. W pamięci wewnętrznej można zapisać do 1000 zapisów EKG. Użytkownik może eksportować dane w różnych standardowych formatach plików (PDF, JPG, XML, FDA-XML, SCP, DICOM (opcjonalnie z oprogramowaniem)) Urządzenie może pracować do 5 godzin na baterii litowo-jonowej.

Zaawansowane funkcje.

Standardowy 12-odprowadzeniowy EKG mierzy całkowity rozmiar potencjału elektrycznego serca z dwunastu różnych kątów w pewnym okresie czasu. Automatyczna interpretacja EKG poprawia prawidłową interpretację EKG, ułatwia podejmowanie decyzji i obniża koszty. Tryb ręczny: użytkownik może wybrać ten, który ma być nagrywany Wybierz grupę kanałów. Tryb AUTO: Grupy kanałów są przełączane automatycznie. Tryb rytmu: użytkownik może wybrać grupę kanałów rytmicznych i inne przebiegi rytmiczne rekord. To urządzenie może wykryć obecność rozrusznika serca jest czy nie.

Specyfikacja techniczna

Standardowe wyposażenie: