Bezpieczeństwo

W trosce o Państwa bezpieczeństwo podczas dokonywania transakcji zakupu i poufność Państwa danych, przed rozpoczęciem zakupów sugerujemy założenie w naszym sklepie własnego indywidualnego konta.
Wszystkie dane naszych klientów, które podawane są podczas wypełniania formularza zamówienia przetwarzane są zgodnie z „Ustawą o ochronie danych osobowych  „ z 29.08.1997 r. i wykorzystywane są jedynie na potrzeby realizacji Państwa zamówienia.


Odwiedzając sklep medtrade.pl pozostajecie Państwo anonimowi do czasu, aż zdecydujecie się ujawnić swoje dane, dokonując zamówienia i wypełniając formularz. Do tego momentu gromadzone są wyłącznie dane z logów serwera takie jak nr IP Twojego komputera, data i czas odwiedzin, skąd przybywasz i jakie towary/grupy towarów oglądasz.


Wszystkie dane jakie gromadzimy o Kliencie, to tylko te, które zostały podane w czasie pierwszej rejestracji. Zawsze istnieje możliwość obejrzenia i ewentualnej zmiany danych po zalogowaniu się w naszym sklepie.
Państwa  dane są bezpieczne! Wykorzystujemy najbezpieczniejsze mechanizmy ochrony przechowywania danych osób i firm, jakie są w tej chwili dostępne.